Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Біжко Андрій Олександрович

Біжко Андрій Олександрович

Біжко Андрій Олександрович

Одномандатний виборчий округ 24
Тип висування Самовисування
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 9337 від 10.08.2012
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 322 від 13.08.2012
Відомості про кандидата народився 27 серпня 1962 року в місті Свердловськ Луганської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, директор, ДП "Дніпроцивільпроект", безпартійний, проживає в місті Дніпропетровську, судимість відсутня, самовисування.

 

Передвиборча программа

кандидата в народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі № 24

Біжка Андрія Олександровича

І.Удосконалення екологічного законодавства

За роки незалежності населення України скоротилося більш ніж на 6 млн. людей. Стан питної води, річок, морів, продуктів харчування,викидів в атмосферу шкідливих сполук погіршується. Ніякі політичні,економічні та соціальні негаразди не можуть затьмарити екологічних проблем, бо саме вони в найближчому майбутньому можуть стати головною національною загрозою. Я буду ініціювати в Верховній Раді прийняття законів, що стосуються питань:

Екологізація діючого законодавства,приведення його у відповідність з екологічними нормами,

міждержавними угодами, обов’язкове врахування природоохоронних інтересів при прийнятті нових законів та нормативних документів.

Забезпечення незалежної державної екологічної експертизи і контролю держави за всіма суб`єктами господарювання. Створення системи ліцензування екологічно небезпечної діяльності, впровадження системи екологічної сертифікації підприємств, їх продукції та відходів, системи контролю та санкцій за порушення екологічного законодавства. 

Розробка та поетапна реалізація національних програм: Питна вода, Ріки України.

ІІ.Збалансований і екологічно орієнтований розвиток економіки

Фінансово-економічне стимулювання при переводі виробництв на більш безпечні технології,

виробництво екологічно чистої продукції,раціональне ресурсовикористання.

Формування податкової і тарифної політики, що стимулює переорієнтацію експорту з сировини на продукти глибокої переробки.

Розробка національних програм формування господарчих комплексів,які забезпечують безвідходне використання сировини. Стимулювання широкого використання вторинних ресурсів. Розвиток виробництв по переробці відходів господарчої діяльності. Запровадження принципу відповідальності за випущений продукт на протязі всього циклу від виробництва до утилізації.

Приорітет державних інвестицій в виробництво енергії з використанням джерел, що відновлюються.

Розвиток екологічно безпечного транспорту в містах України як базового. Поступове зменшення кількості приватних автомобілів, що забруднюють атмосферу викидами СО 2.

ІІІ. Соціальна політика

Суттєве законодавче підвищення вимог до роботодавців в питаннях створення безпечних умов праці на виробництві. Посилення їх відповідальності за випадки травматизму на виробництві та інші негативні наслідки професійної діяльності.

Надання адресної допомоги групам населення, що живуть в неблагополучних соціальних та екологічних умовах. Формування та економічне стимулювання свідомого відношення суспільства і кожного громадянина до свого здоров`я.

Забезпечення населення, особливо дітей, якісним та збалансованим харчуванням. Повернення в повному обсязі контролюючих функцій санітарно – епідеміологічним службам. Підвищення ефективності дій з попередження інфекційних захворювань, епідемій.

ІУ. Підвищення ролі громадськості в питаннях екології

Всебічний розвиток системи загального і безперервного екологічного виховання, починаючи з дитячих садочків до вищих учбових закладів включно, забезпечення застосування елементів екології у всіх учбових предметах.

Проведення повного аудиту та приведення у відповідність до Конституції та діючого законодавства способу використання рекреаційних зон,національних заповідників,прибережних зон відпочинку. Державна підтримка розвитку екологічного волонтерського руху. Створення режиму сприяння благодійництву та доброчинності в області екології.

Забезпечення обов’язкової компенсації шкоди, заподіяної здоров’ю людини з боку господарюючих суб’єктів.

Якщо Ви підтримуєте засади моєї екологічної політики, якщо ви не байдужі до збереження природного середовища, якщо ви відчуваєте свою власну відповідальність за те, якою ми залишимо країну нашим дітям і внукам – приєднуйтесь!



© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org